Strona główna » Jestem Migrantem – kampania społeczna

Jestem Migrantem – kampania społeczna

dodane przez: Krzysztof Z
Jestem-Migrantem-kampania-spoleczna

Kampania społeczna “#JestemMigrantem” – zachęcamy do udziału

Międzynarodowa Organizacja do Spraw Migracji (IOM) we współpracy z Media Interactive Center (Media IC) przygotowuje kampanię społeczną „#JestemMigrantem”.

Celem kampanii jest promowanie pozytywnego wizerunku migrantów mieszkających w Polsce.

Chcemy pokazać pozytywne historie migrantów w postaci krótkich dynamicznych filmów. Chcemy, aby opowiedzieli o tym, co robią w Polsce, czym się zajmują i jak wygląda ich życie. Chcemy także, aby filmy te stały się inspiracją dla innych do podzielenia się swoją historią.

Kampania będzie się składała z trzech etapów.

Etap I / Październik 2015
IOM i Media IC zrealizują serię filmów, które na bieżąco będą publikowane w Internecie rozpowszechniane za pomocą sieci społecznościowych.

Etap II / Listopad 2015
Poprosimy migrantów, aby sami, za pomocą telefonu komórkowego czy aparatu cyfrowego, nagrali swoje krótkie historie i przesłali je do nas, tak abyśmy mogli je opublikować i podzielić się nimi z całą Polską.
W ramach kampanii zostanie również zorganizowane wydarzenie, podczas którego osoby, które będą chciały się podzielić swoją historią, a nie będą mogły same nakręcić filmu, będą mogły przyjść i zostać nagrane przez profesjonalny zespół Media IC.

Etap III / Grudzień 2015
Finałem kampanii będzie wyświetlenie wybranych filmów podczas Gali rozdania nagród Złote Wachlarze, która odbędzie się 18 grudnia 2015 roku w Warszawie.

Zachęcamy do udziału w kampanii!

Wierzymy, że w czasach rosnących nastrojów antyimigranckcih, filmy te znakomicie przyczynią się do promowania pozytywnego wizerunku migrantów w Polsce!

Osoby zainteresowane udziałem w kampanii, bardzo prosimy o kontakt zhttps://www.facebook.com/MediaIC mailowo: mediaic.eu@gmail.com lub telefonicznie: +48 721-021-977.

Źródło: materiały pochodzą ze strony migrant.info.pl
Fot: freeimages.com

You may also like