Strona główna » Lataj tanio – do domu albo na wycieczkę

Lataj tanio – do domu albo na wycieczkę

dodane przez: Paweł A
Lataj-tanio-do-domu-albo-na-wycieczke

Mieszkając i pracując w Anglii nie traci się całkiem kontaktu z Polską. W kraju została przecież rodzina, znajomi czy krewni, których ma się ochotę czasem zobaczyć. A ponieważ nie samą pracą człowiek żyje, dobrze polecieć gdzieś relaksacyjnie. W obu przypadkach tanie linie lotnicze umożliwią podróże za bardzo atrakcyjne kwoty.

Tanie linie lotnicze, czyli podróże za dobra stawki
Tanie linie lotnicze pojawiły się ponad dekadę temu i od razu odniosły wielki sukces. Ponieważ umożliwiły tanie loty do takich krajów jak Wielka Brytania czy Hiszpania, korzysta z nich tysiące ludzi udających się na saksy lub emigrujących na stałe. Co różni tanich przewoźników od drogich, to fakt, że na pokładzie nie ma podziału na klasę ekonomiczną i biznesową, a samolot ląduje często na mniejszych lotniskach pod dużym miastem docelowym – co pozwala przewoźnikowi na zaoszczędzenie na kosztach. Przekłada się to z kolei na niskie ceny za bilety. Jednym z najpopularniejszych przewoźników tego typu jest węgierski WizzAir.

WizzAir – aktualne oferty
Wśród ofert jakie znajdziemy w WizzAir styczeń, znajduje się kilka połączeń w naprawdę atrakcyjnych cenach. Są wśród nich tanie loty z Warszawy do Paryża za 78 złotych, z Gdańska do Oslo za 70 złotych, rejs na trasie Katowice – Bolonia za 98 złotych. Ceny to obejmują oczywiście bilety na lot w obie strony, dzięki czemu podróż w jedną wychodzi poniżej 40 PLN! Powrót odbywa si przeważnie po 3-4 dniach, jednak jest to uzależnione od konkretnej oferty. Te propozycje WizzAir styczeń obejmują oczywiście tylko same loty, nie gwarantując niczego na miejscu.

Lot i pobyt za rozsądną cenę
Jeśli chce się połączyć tani lot z tanim pobytem, warto skorzystać z propozycji portali jak Fru.pl. Można tam zarezerwować pakiet tanie bilety + nocleg na czas pobytu. Oferowane są przeważnie miejsca w trójgwiazdkowych hotelach, położonych w rozsądnej lokalizacji od centrów maist, dzięki czemu ma się wygodny dostęp do oferowanych przez dany rejon atrakcji. Warto zapoznać się szczegółowo z ofertą takiego typu, aby wiedzieć, gdzie ulokowany jest hotel, ile posiłków wliczonych jest w cenę czy też kiedy zaczyna się i kończy doba hotelowa. Oczywiście transport na miejscu i wejściówki to już wydatek, który ponosi się z własnej kieszeni. Warto zauważyć, że takie pakiety dostępne są cały rok, można więc np. połączyć loty WizzAir luty z tanim pobytem na miejscu.

Podsumowując
Do podróży nie potrzeba dużej gotówki, warto więc zaplanować wyprawę do wymarzonego miejsca już dziś, odwiedzając serwisy gromadzące informacje o aktualnych, tanich biletach lotniczych i noclegach.

Fot: fru.pl

You may also like