Strona główna » Przewodnik po rynku Wielkiej Brytanii

Przewodnik po rynku Wielkiej Brytanii

dodane przez: Bogdan W
Przewodnik-po-rynku-Wielkiej-Brytanii

Przewodnik po rynku WB

Szanowni Państwo,

Z niezmierną radością przekazuję w Państwa ręce trzecie wydanie przewodnika dla polskiego przedsiębiorcy stworzonego przez Wydział Promocji Handlu I Inwestycji w Londynie. Jestem szczególnie dumny z faktu, iż do projektu udało nam się zaprosić szereg partnerów merytorycznych, bez których udziału przewodnik ten nie mógłby powstać.

Pomysł stworzenia przewodnika “How to do business in the UK. Przewodnik dla polskiego przedsiębiorcy” powstał w oparciu o codzienną pracę Wydziału oraz zagadnień, z którymi się spotykamy. Stworzenie kompendium wiedzy dla osób oraz przedsiębiorstw stawiających pierwsze kroki na rynku Wielkiej Brytanii stało się dla Wydziału jednym z głównych celów.

Wspólnie z naszymi partnerami organizacyjnymi mamy nadzieję, że to kolejne wydanie przewodnika odpowie na większą ilość Państwa pytań oraz pomoże w skutecznym wejściu na rynek brytyjski. Zachęcamy do kontaktu z nami oraz naszymi partnerami odpowiedzialnymi za stworzenie poszczególnych elementów przewodnika.

Chciałbym Państwu życzyć miłej i pożytecznej lektury!

 

Cały przewodnik można pobrać z: Przewodnik po rynku WB

Z wyrazami szacunku,

Jerzy Bartosik
Radca Minister
Kierownik Wydziału Promocji Handlu i Inwestycji
Ambasada RP w Londynie

—————————-

Wyłączenie odpowiedzialności prawnej

Niniejszy serwis informacyjny WPHI w Londynie, Ministerstwa Gospodarki „How to do business. Przewodnik polskiego przedsiębiorcy”, zwanym dalej przewodnikiem stanowi jedynie serwis informacyjny o ogólnym charakterze. Zamieszczone informacje nie oznaczają zajęcia przez Ministerstwo Gospodarki określonego stanowiska bądź udzielenia jakiegokolwiek poparcia lub poręczenia, jednoznacznie bądź pośrednio wyrażonego. Pomimo, że dołożono wszelkich starań, aby zapewnić rzetelność podanych informacji, nie noszą one charakteru profesjonalnego bądź prawnego doradztwa.

 

Źródło: Portal Promocji Eksportu (uk.trade.gov.pl)
Fot: własność redakcji

You may also like