Strona główna » Polska i Polacy – konkurs fotograficzny

Polska i Polacy – konkurs fotograficzny

dodane przez: Krzysztof Z
Polska-i-Polacy-konkurs-fotograficzny

„Polska i Polacy” oczami internautów

 

Do 24 lipca trwa konkurs fotograficzny Wirtualnej Polski. Nagrodzone w nim prace internautów zostaną opublikowane w wyjątkowym albumie magazynu „Press” – „Polska i Polacy” – którego mecenasem jest Grupa Wirtualna Polska.

Już we wrześniu ukaże się niezwykły album fotograficzny „Polska i Polacy”, przygotowany przez magazyn „Press”, prezentujący nasz kraj i nas samych w XXI wieku. Grupa Wirtualna Polska jest mecenasem albumu.

Zwycięzcy konkursu Wirtualnej Polski, który trwać będzie do 24 lipca, zaprezentują w nim prace ukazujące współczesny obraz Polski i jej mieszkańców. Ich zdjęcia zostaną opublikowane obok prac autorstwa najlepszych polskich fotografów prasowych, m.in. Renaty Dąbrowskiej, Agnieszki Rayss, Filipa Ćwika, Mariusza Foreckiego, Arkadiusza Goli, Adama Lacha, Tomasza Tomaszewskiego, Łukasza Trzcińskiego, Jacka Turczyka, czy Krystiana Bielatowicza.

Zrobione po 2000 roku fotografie przesyłać można na adres konkurs@grupawp.pl. Zgodnie z ideą albumu mają one pokazać nasz kraj i nas samych: nowoczesnych i tych tradycyjnych; konwencjonalne polskie rzemiosło i innowacyjne przedsiębiorstwa; modernizowane dzielnice i zapomniane rejony; Polaków pozytywnie patrzących w przyszłość, ale też walczących z codziennymi wyzwaniami.

10 zwycięskich prac zostanie zaprezentowanych w specjalnej sekcji albumu zatytułowanej #dziejesiewpolsce, a ich autorzy otrzymają egzemplarz limitowanego wydania albumu.

 

Źródło: materiały pochodzą ze strony infoWire.pl
Fot: freeimages.com

You may also like