Strona główna » Podróż do różnych regionów Wielkiej Brytanii na jednym bilecie

Podróż do różnych regionów Wielkiej Brytanii na jednym bilecie

dodane przez: Krzysztof Z
Podroz-do-roznych-regionow-Wielkiej-Brytanii-na-jednym-bilecie

Umowa umożliwi zagranicznym pasażerom podróż do różnych regionów Wielkiej Brytanii na jednym bilecie.

Dubaj i Londyn, 12 czerwca 2015 r.: Linie Emirates, które łączą ludzi i miasta na całym świecie, ogłosiły podpisanie nowej umowy code-share z Flybe, największą regionalną linią lotniczą w Europie z siedzibą w Exeter. Porozumienie umożliwi pasażerom obydwu przewoźników korzystanie z nowych połączeń na terytorium Wielkiej Brytanii*.

W ramach nowej umowy kody linii Emirates pojawią się na 25 trasach obsługiwanych przez Flybe na terytorium Wielkiej Brytanii*. Tym samym do światowej sieci połączeń Emirates dołączy 13 nowych miejsc, takich jak Edynburg, Aberdeen, Guernsey, Wyspa Man, Jersey czy Newquay. Wszystkie loty Flybe uzupełnią połączenia Emirates do Dubaju i innych miast świata realizowane z portów lotniczych w Manchesterze, Glasgow i Birmingham. Emirates i Flybe planują rozpoczęcie lotów w ramach nowej umowy w lipcu tego roku.

Nowa umowa code-share z Flybe zapewni naszym pasażerom większy wybór i elastyczność połączeń do różnych miast na terytorium Wielkiej Brytanii z Dubaju, co przełoży się na większy komfort podróży – powiedział Thierry Antinori, wiceprezes i dyrektor handlowy linii Emirates.

Dotychczas linie Emirates podpisały umowy code-share z 14 partnerami na całym świecie, w tym z liniami Qantas, Jetstar i Jet Blue.

 

Źródło: materiały pochodzą ze strony infoWire.pl
Fot: infoWire.pl

You may also like