Strona główna » Podróż Brytyjczyka po naszym kraju

Podróż Brytyjczyka po naszym kraju

dodane przez: Krzysztof Z
Podroz-Brytyjczyka-po-naszym-kraju

Gość z Wielkiej Brytanii poznaje najlepszy towar eksportowy polskiego MMA

 

Dla Dana Hardy’ego, weterana MMA z Wielkiej Brytanii, Polska okazuje się krajem niespodzianek. „Stories from Poland” to dokument śledzący podróż Brytyjczyka po naszym kraju, na którą składają się między innymi spotkania z pięknymi i niebezpiecznymi sportsmenkami oraz pobyty w czołowych klubach sztuk walki.

Pierwszy odcinek filmu skupiał się na lekcji historii przedstawionej Anglikowi przez miłośników potyczek rycerskich, a także wizycie na świetnie zorganizowanym wieczorze walk w małym Trzemesznie. Dan odwiedził też stołeczny Fight Club S4, gdzie miał okazję poznać debiutującą w UFC byłą judoczkę, Izabelę Badurek. Druga część, którą przedstawiamy dziś, to spotkania z zawodnikami z najwyższej półki polskiego MMA: gwiazdą gali UFC w Krakowie Janem Błachowiczem oraz posiadaczką pasa wagi słomkowej UFC Joanną Jędrzejczyk.

Dan odwiedza miejsce przygotowań Jana Błachowicza do zbliżającej się walki, klub Ankos Zapasy Poznań. Na własnej skórze odczuwa tam, jak głodne międzynarodowej sławy są młode talenty z Wielkopolski. Dane mu jest także poznać nietypowe hobby Jana Błachowicza.

Ostatnim przystankiem w podróży Anglika jest Kraków. Spotyka się tam z – uwielbianą w Stanach Zjednoczonych – medialną Joanną Jędrzejczyk świeżo po jej triumfie na gali w Teksasie, gdzie walczyła o bycie numerem jeden w wadze słomkowej. Dan ma także okazję poczuć przedsmak gali UFC Fight Night Kraków dzięki uczestnictwu w niepowtarzalnym motocyklowym show na Tauron Arenie.

Pierwsza, historyczna gala UFC w Polsce już 11 kwietnia. Bilety dostępne są na stronie eventim.pl.

Źródło: materiały pochodzą ze strony infoWire.pl
Fot: freeimages.com

You may also like