Strona główna » Pieniądze dla przedsiębiorczych czekają w Anglii

Pieniądze dla przedsiębiorczych czekają w Anglii

dodane przez: Krzysztof Z
Pieniadze-dla-przedsiebiorczych-czekaja-w-Anglii

Pieniądze dla przedsiębiorczych czekają w Anglii – warto po nie sięgnąć

Wiadomo powszechnie, że w Polsce pozyskanie funduszy dla firmy jest pozyskać niełatwo, ponieważ musimy wówczas spełnić szereg różnych wymogów. Trzeba mieć na przykład dobry biznesplan oraz wkład własny – uzyskany najczęściej poprzez kredyt. Wobec takich wymagań nierzadko nie udaje nam się pozyskać takich środków i nadal jesteśmy bezrobotni. Wówczas też, szukając innych rozwiązań wyruszamy zagranicę w poszukiwaniu szczęścia biznesowego.

Bardzo dużą popularnością cieszy się Anglia ponieważ zajęcie można tu znaleźć niezwykle łatwo a zarobki są wyższe. Sporo osób zakłada tu także firmy i przedsiębiorstwa. Procedury są tu znacznie łatwiejsze a dofinansowanie także można pozyskać bez większych trudności. Na obszarze tego kraju możemy podczas otwierania firmy zawsze dostać określoną kwotę pieniędzy na działalność w danej branży. A najlepsze jest to, że środków nie musimy zwracać.

To co jednak najbardziej ucieszy imigrantów to fakt, że angielskie wymogi biurokratyczne są znacznie skromniejsze niż polskie. Nie wymaga się tylu dokumentów, więc w zasadzie wystarczy nam dobry pomysł i przekonanie do własnej idei, którą zamierzamy zastosować w praktyce.

fot: freeimages.com

You may also like