Z ostatniej chwili

Reklama

Polecamy

Pogoda

Nasze społeczności

Video

Reklama

Wizyta w ośrodku deportacyjnym Campsfield House
Posted by

Wizyta w ośrodku deportacyjnym Campsfield House

Wizyta Konsula Generalnego w ośrodku deportacyjnym Campsfield House

Krzysztof Grzelczyk, Konsul Generalny RP w Londynie spotkał się dzisiaj z Polakami przebywającymi w ośrodku deportacyjnym Campsfield House, Oxfordshire.

Kilkugodzinne rozmowy okazały się bardzo potrzebne i istotne z punktu widzenia, zarówno obywateli polskich przebywających w ośrodku, jak i urzędu konsularnego w Londynie. Po spotkaniu z Polakami miały miejsce rozmowy z przedstawicielem służb imigracyjnych oraz zarządcą ośrodka, którzy zapewnili o podjęciu natychmiastowych działań zmierzających do poprawy ogólnych warunków bytowych (w tym prace modernizacyjne instalacji wodno-sanitarnych), dostępu do usług medycznych oraz informacji w języku polskim na temat obowiązujących procedur. Konsul Generalny RP w Londynie planuje kolejne spotkania w innych ośrodkach deportacyjnych, w których przebywają obywatele polscy.

 

Źródło: Ambasada Rzeczypospolitej Polskiej w Londynie (londyn.msz.gov.pl)
Fot: londyn.msz.gov.pl

1 0 10 15 lutego, 2017 News, Wydarzenia, Zdrowie Luty 15, 2017

Dodaj komentarz

Najnowsze newsy

Reklama

Przelicz waluty

My na Twitterze

Nasi fani na Facebooku

Reklama

My na Pinterest

...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
More Pins »

Wszelkie prawa zastrzeżone. Prawa do powielania, używania i publikacji zawartości strony internetowej http://www.WirtualnaAnglia.pl lub jej części podlegają przepisom ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 04.02.1994 r. ( Dz. U. Nr 24, poz. 83 z późn. zm.). Wszystkie znaki towarowe zostały użyte tylko w celach informacyjnych i należą do ich właścicieli.