Windsurfing na Narodowym

Z ostatniej chwili

Reklama

Polecamy

Pogoda

Nasze społeczności

Video

Reklama

Windsurfing na Narodowym
Posted by

Windsurfing na Narodowym

Windsurfing na Narodowym – basen na stadionie

Żart stał się faktem. Stadion Narodowy zamienił się w basen. Już dziś rozpoczyna się na nim Halowy Puchar Świata.

To część prestiżowego cyklu PWA World Tour. „Jest to największe widowisko w Polsce tego roku” – zapewnia Piotr Glinkowski ze spółki PL.2012+, będącej operatorem Stadionu Narodowego. Ciekawa formuła wydarzenia zapewne przyciągnie nie tylko pasjonatów sportów wodnych, ale i całe rodziny.

Idea zorganizowania zawodów windsurfingowych na Stadionie Narodowym narodziła się w październiku 2012 roku. Przed meczem Polska – Anglia nie zamknięto dachu, podczas ulewnego deszczu, murawa stanęła w wodzie. „Postanowiliśmy wykorzystać fakt, że przyklejono do nas łatkę >>Basenu Narodowego<< i obrócić to na swoją korzyść” – mówi serwisowi infoWire.pl Piotr Glinkowski.

Stworzenie basenu na płycie boiska to ogromne przedsięwzięcie organizacyjne i logistyczne. „W tej chwili myślimy o jednorazowym wydarzeniu. Jeśli jednak reakcja publiczności będzie pozytywna – pomyślimy nad organizacją kolejnej edycji” – wyjaśnia ekspert.

Wydarzenie będzie okazją do ustanowienia nowych rekordów m.in., prędkości jazdy na desce windsurfingowej – dodają organizatorzy.

Źródło: materiały pochodzą ze strony infoWire.pl

5 0 870 07 września, 2014 News, Turystyka Wrzesień 7, 2014

Dodaj komentarz

Najnowsze newsy

Reklama

Przelicz waluty

My na Twitterze

Nasi fani na Facebooku

Reklama

My na Pinterest

...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
More Pins »

Wszelkie prawa zastrzeżone. Prawa do powielania, używania i publikacji zawartości strony internetowej http://www.WirtualnaAnglia.pl lub jej części podlegają przepisom ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 04.02.1994 r. ( Dz. U. Nr 24, poz. 83 z późn. zm.). Wszystkie znaki towarowe zostały użyte tylko w celach informacyjnych i należą do ich właścicieli.