Z ostatniej chwili

Reklama

Polecamy

Pogoda

Nasze społeczności

Video

Reklama

Stypendium im. Bohdana Winiarskiego
Posted by

Stypendium im. Bohdana Winiarskiego

Stypendium im. Bohdana Winiarskiego na Uniwersytecie w Cambridge

Centrum Prawa Międzynarodowego im. Lauterpachta na Uniwersytecie w Cambridge ogłosiło nabór na „Bohdan Winiarski Scholarships in International Law for 2017”. Termin przyjmowania aplikacji upływa 7 października 2016 r.

Dwa stypendia, każde w wysokości 3 tysięcy funtów, skierowane są do młodych polskich badaczy specjalizujących się w prawie międzynarodowym. Stypendia zostały ufundowane przez Ministerstwo Spraw Zagranicznych RP w 2008 r. i upamiętniają osobę profesora Bohdana Winiarskiego, wybitnego polskiego prawnika międzynarodowego oraz sędziego i przewodniczącego Międzynarodowego Trybunału Sprawiedliwości w Hadze.

Więcej szczegółów oraz formularz aplikacyjny można znaleźć na stronie The Lauterpacht Centre for International Law [http://www.lcil.cam.ac.uk/news/content/bohdan-winiarski-scholarships-international-law-2017].

Termin przyjmowania aplikacji upływa 7 października 2016 r.

 

Źródło: Ambasada RP w Londynie (londyn.msz.gov.pl)
Fot: londyn.msz.gov.pl

2 0 31 26 września, 2016 Nauka i badania, News 26 września, 2016

Dodaj komentarz

Najnowsze newsy

Reklama

Przelicz waluty

My na Twitterze

Nasi fani na Facebooku

Reklama

My na Pinterest

...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
More Pins »

Wszelkie prawa zastrzeżone. Prawa do powielania, używania i publikacji zawartości strony internetowej http://www.WirtualnaAnglia.pl lub jej części podlegają przepisom ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 04.02.1994 r. ( Dz. U. Nr 24, poz. 83 z późn. zm.). Wszystkie znaki towarowe zostały użyte tylko w celach informacyjnych i należą do ich właścicieli.