Rynek meblowy w Wielkiej Brytanii

Z ostatniej chwili

Reklama

Polecamy

Pogoda

Nasze społeczności

Video

Reklama

Rynek meblowy w Wielkiej Brytanii
Posted by

Rynek meblowy w Wielkiej Brytanii

Charakterystyka i analiza rynku meblowego w Wielkiej Brytanii

Wydział Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady RP w Londynie publikuje do dalszego wykorzystania raport dotyczący sektora meblowego w Wielkiej Brytanii.

Sporządzony dokument charakteryzuje brytyjski rynek meblowy i jego asortyment, zawiera również analizę problematyki oraz perspektywy rozwoju tego sektora. Opracowanie przedstawia także czołowych dostawców i producentów mebli w Wielkiej Brytanii oraz obrazuje skalę oddziaływania zagranicznych konkurentów.

Opracowanie raportu podyktowane zostało stworzeniem wiarygodnego źródła informacji skierowanego do polskich przedsiębiorców wykazujących aktywne zainteresowanie brytyjskim sektorem meblowym.

Życzymy miłej lektury.

 

Raport dotyczący sektora meblowego w Wielkiej Brytanii do pobrania: Charakterystyka i analiza rynku meblowego w Wielkiej Brytanii

 

 

Źródło: Portal Promocji Eksportu (uk.trade.gov.pl)
Fot: własność redakcji

3 0 891 27 lipca, 2016 Biznes, News, Prawo, Przewodnik Lipiec 27, 2016

Dodaj komentarz

Najnowsze newsy

Reklama

Przelicz waluty

My na Twitterze

Nasi fani na Facebooku

Reklama

My na Pinterest

...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
More Pins »

Wszelkie prawa zastrzeżone. Prawa do powielania, używania i publikacji zawartości strony internetowej http://www.WirtualnaAnglia.pl lub jej części podlegają przepisom ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 04.02.1994 r. ( Dz. U. Nr 24, poz. 83 z późn. zm.). Wszystkie znaki towarowe zostały użyte tylko w celach informacyjnych i należą do ich właścicieli.