Puchar Anglii - rozgrywki Emirates FA Cup

Z ostatniej chwili

Reklama

Polecamy

Pogoda

Nasze społeczności

Video

Reklama

Puchar Anglii – rozgrywki Emirates FA Cup
Posted by

Puchar Anglii – rozgrywki Emirates FA Cup

Linie Emirates sponsorem Pucharu Anglii przez najbliższe trzy lata

 

Londyn, Wielka Brytania; Dubaj, Zjednoczone Emiraty Arabskie – 2 czerwca 2015 r. – Emirates, linie łączące ludzi i pasje na całym świecie, oraz Angielska Federacja Piłkarska (FA) ogłosiły nawiązanie współpracy. Przewoźnik zostanie głównym partnerem Pucharu Anglii, FA Cup, który od następnego sezonu do 2018 roku będzie rozgrywany jako Emirates FA Cup.

Od sierpnia swoje uczestnictwo w FA Cup zgłosiło ponad 700 klubów. Puchar Anglii to kwintesencja futbolu, najbardziej popularnego sportu na świecie, a wpływy z rozgrywek pełnią kluczową rolę w rozwoju angielskiej pozaligowej, amatorskiej czy lokalnej piłki nożnej.

Linie Emirates od wielu lat wspierają tę dyscyplinę sportu, będąc sponsorem wielu europejskich klubów, takich jak AC Milan, Real Madryt, Olympiakos Pireus, Hamburger SV, Benfica Lizbona, Paris Saint-Germain czy Arsenal Londyn. Przez następne trzy lata Emirates skupią się na przybliżeniu Pucharu Anglii, najbardziej prestiżowych rozgrywek krajowych, do ich fanów zarówno w kraju, jak i na całym świecie.

Piłka nożna to globalny sport, który łączy społeczności i narody całego świata. Najlepiej widać to na przykładzie Pucharu Anglii, rozgrywek o wyjątkowej historii i widowni liczącej ponad 1,1 miliarda ludzi. Duch rywalizacji oraz czysta i pełna pasji gra to wartości bliskie liniom Emirates. Dlatego też jesteśmy dumni z bycia pierwszym sponsorem tytularnym rozgrywek i nie możemy doczekać się długoletniej współpracy, której celem jest wspieranie kibiców i łączenie ich z drużynami zarówno w Wielkiej Brytanii, jak i na całym świecie – powiedział Tim Clark, prezes linii Emirates.

Rozgrywki Emirates FA Cup rozpoczną się rundą przedwstępną już 15 sierpnia, natomiast finał zaplanowano na 21 maja 2016 roku – odbędzie się on na stadionie Wembley.

 

Źródło: infoWire.pl
Fot: infoWire.pl

1 0 734 09 czerwca, 2015 Biznes, News, Sport Czerwiec 9, 2015

Dodaj komentarz

Najnowsze newsy

Reklama

Przelicz waluty

My na Twitterze

Nasi fani na Facebooku

Reklama

My na Pinterest

...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
More Pins »

Wszelkie prawa zastrzeżone. Prawa do powielania, używania i publikacji zawartości strony internetowej http://www.WirtualnaAnglia.pl lub jej części podlegają przepisom ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 04.02.1994 r. ( Dz. U. Nr 24, poz. 83 z późn. zm.). Wszystkie znaki towarowe zostały użyte tylko w celach informacyjnych i należą do ich właścicieli.