Przedstawiciele Europejskiego Banku Inwestycyjnego w Polsce

Z ostatniej chwili

Reklama

Polecamy

Pogoda

Nasze społeczności

Video

Reklama

Przedstawiciele Europejskiego Banku Inwestycyjnego w Polsce
Posted by

Przedstawiciele Europejskiego Banku Inwestycyjnego w Polsce

Przedstawiciele Europejskiego Banku Inwestycyjnego z wizytą w Warszawie

 

Działalność Funduszu Powierniczego na rzecz Pomocy Technicznej w ramach Partnerstwa Wschodniego (EPTATF) była głównym tematem spotkania przedstawicieli Europejskiego Banku Inwestycyjnego w Warszawie 30 listopada 2015 r. Resort spraw zagranicznych reprezentował podsekretarz stanu Konrad Pawlik.

Powołany w 2010 r. Fundusz EPTATF jest zarządzany przez Europejski Bank Inwestycyjny. Głównym jego zadaniem jest wsparcie działań EBI przy realizowanych projektach w krajach Partnerstwa Wschodniego m.in. poprzez zapewnienie doradztwa technicznego. Polska jest jednym z głównych donatorów EBI.

Podczas spotkania potwierdzono chęć dalszej współpracy w zakresie rozwoju lokalnego sektora prywatnego oraz infrastruktury społeczno-gospodarczej, ze szczególnym uwzględnieniem państw Partnerstwa Wschodniego. Wszystkie te cele pokrywają się z obszarami priorytetowymi polskiego Wieloletniego programu współpracy rozwojowej na lata 2016-2020. W spotkaniu w Warszawie uczestniczyli przedstawiciele Europejskiego Banku Inwestycyjnego, Ministerstwa Spraw Zagranicznych oraz Ministerstwa Finansów.

Źródło: polskapomoc.gov.pl
Fot: freeimages.com

2 0 488 02 grudnia, 2015 Biznes, News, Wydarzenia Grudzień 2, 2015

Dodaj komentarz

Najnowsze newsy

Reklama

Przelicz waluty

My na Twitterze

Nasi fani na Facebooku

Reklama

My na Pinterest

...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
More Pins »

Wszelkie prawa zastrzeżone. Prawa do powielania, używania i publikacji zawartości strony internetowej http://www.WirtualnaAnglia.pl lub jej części podlegają przepisom ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 04.02.1994 r. ( Dz. U. Nr 24, poz. 83 z późn. zm.). Wszystkie znaki towarowe zostały użyte tylko w celach informacyjnych i należą do ich właścicieli.