Premier Beata Szydło w Londynie

Z ostatniej chwili

Reklama

Polecamy

Pogoda

Nasze społeczności

Video

Reklama

Premier Beata Szydło w Londynie
Posted by

Premier Beata Szydło w Londynie

Spotkanie Premier Beaty Szydło z Polonią

„Polska musi korzystać z potencjału wszystkich swoich obywateli, niezależnie od miejsca ich zamieszkania” – zaznaczyła premier Beata Szydło podczas spotkania, które odbyło się w Ambasadzie RP w Londynie.

Premier podkreśliła znaczenie środowisk polonijnych dla Wielkiej Brytanii i Polski. „Mam nadzieję, że będziecie kultywować polskość w swoich domach” – powiedziała Beata Szydło. Jak dodała, w Polsce jest miejsce dla każdego Polaka, niezależnie czy mieszka teraz w kraju czy poza jego granicami.

Na spotkanie z premier Beatą Szydło w Londynie przybyło kilkaset osób ze wszystkich pokoleń i środowisk Polonii.

W czwartek premier  wzięła udział w londyńskiej konferencji państw-darczyńców na rzecz Syrii „Supporting Syria and the region”.  Współgospodarzami  wydarzenia byli Norwegia, Wielka Brytania, Niemcy, Kuwejt i ONZ. Jednym z celów konferencji było zgromadzenie środków finansowych, które zaspokoją najpilniejsze potrzeby w ramach apelu humanitarnego ONZ na rzecz Syrii (Syria Humanitarian Response Plan 2016).

Przemówienie premier Beaty Szydło do Polonii w Wielkiej Brytanii:

 

Źródło: Ambasada RP w Londynie (londyn.msz.gov.pl)
Fot: własność redakcji

3 0 151 03 lutego, 2016 News, Polityka, Wydarzenia 3 lutego, 2016

Dodaj komentarz

Najnowsze newsy

Reklama

Przelicz waluty

My na Twitterze

Nasi fani na Facebooku

Reklama

My na Pinterest

...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
More Pins »

Wszelkie prawa zastrzeżone. Prawa do powielania, używania i publikacji zawartości strony internetowej http://www.WirtualnaAnglia.pl lub jej części podlegają przepisom ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 04.02.1994 r. ( Dz. U. Nr 24, poz. 83 z późn. zm.). Wszystkie znaki towarowe zostały użyte tylko w celach informacyjnych i należą do ich właścicieli.