Polskie Szkoły w Wielkiej Brytanii - pomoc finansowa

Z ostatniej chwili

Reklama

Polecamy

Pogoda

Nasze społeczności

Video

Reklama

Polskie Szkoły w Wielkiej Brytanii – pomoc finansowa
Posted by

Polskie Szkoły w Wielkiej Brytanii – pomoc finansowa

Pomoc finansowa dla Polskich Szkół Społecznych w Wielkiej Brytanii

 

Projekt współfinansowany ze środków otrzymanych z Ministerstwa Spraw Zagranicznych RP w ramach konkursu na realizację zadania „Współpraca z Polonią i Polakami za granicą w 2015 r.”

W ramach projektu „Wsparcie dla szkół nauczających języka polskiego, w języku polskim i o Polsce” realizowanego w 2015 r. przez Stowarzyszenie „Wspólnota Polska” we współpracy z Polską Macierzą Szkolną na zlecenie Ministerstwa Spraw Zagranicznych RP, istnieje możliwość uzyskania przez polskie szkoły uzupełniające działające w Wielkiej Brytanii częściowego dofinansowania, głównie takich kosztów jak: koszty wynajmu pomieszczeń i doposażenia szkół, koszty transportu na wycieczki edukacyjne i dojazdy do szkół, koszty zakupu podręczników i pomocy dydaktycznych.

Zapraszamy Polskie Szkoły Społeczne w Wielkiej Brytanii do nadsyłania mailem zgłoszeń do udziału w projekcie na adres elektroniczny Polskiej Macierzy Szkolnej w Londynie. W odpowiedzi na zgłoszenie szkoła otrzyma mailem komplet dokumentów aplikacyjnych.

O dofinansowanie mogą ubiegać się szkoły, które spełniają poniższe kryteria:

szkoła posiada konto bankowe na nazwę szkoły
szkoła ma charakter społeczny
szkoła funkcjonuje co najmniej przez jeden rok szkolny

Ostateczne decyzje o przyznaniu dofinansowań będą podejmowane po złożeniu pełnej aplikacji wraz z wymaganymi dokumentami do dnia 30.09.2015 r. Decydować będzie data wpływu dokumentów pocztą do siedziby Stowarzyszenia „Wspólnota Polska” w Warszawie.

Kontakt w Wielkiej Brytanii:
Polska Macierz Szkolna
238-240 King Street, London W6 0RF
tel. +44(0) 208 741 19 93
e-mail: pms@polskamacierz.org
www.polskamacierz.org

 

Źródło: londyn.msz.gov.pl
Fot: freeimages.com

2 0 613 30 czerwca, 2015 Edukacja, News Czerwiec 30, 2015

Dodaj komentarz

Najnowsze newsy

Reklama

Przelicz waluty

My na Twitterze

Nasi fani na Facebooku

Reklama

My na Pinterest

...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
More Pins »

Wszelkie prawa zastrzeżone. Prawa do powielania, używania i publikacji zawartości strony internetowej http://www.WirtualnaAnglia.pl lub jej części podlegają przepisom ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 04.02.1994 r. ( Dz. U. Nr 24, poz. 83 z późn. zm.). Wszystkie znaki towarowe zostały użyte tylko w celach informacyjnych i należą do ich właścicieli.