Polska i Polacy - konkurs fotograficzny

Z ostatniej chwili

Reklama

Polecamy

Pogoda

Nasze społeczności

Video

Reklama

Polska i Polacy – konkurs fotograficzny
Posted by

Polska i Polacy – konkurs fotograficzny

„Polska i Polacy” oczami internautów

 

Do 24 lipca trwa konkurs fotograficzny Wirtualnej Polski. Nagrodzone w nim prace internautów zostaną opublikowane w wyjątkowym albumie magazynu „Press” – „Polska i Polacy” – którego mecenasem jest Grupa Wirtualna Polska.

Już we wrześniu ukaże się niezwykły album fotograficzny „Polska i Polacy”, przygotowany przez magazyn „Press”, prezentujący nasz kraj i nas samych w XXI wieku. Grupa Wirtualna Polska jest mecenasem albumu.

Zwycięzcy konkursu Wirtualnej Polski, który trwać będzie do 24 lipca, zaprezentują w nim prace ukazujące współczesny obraz Polski i jej mieszkańców. Ich zdjęcia zostaną opublikowane obok prac autorstwa najlepszych polskich fotografów prasowych, m.in. Renaty Dąbrowskiej, Agnieszki Rayss, Filipa Ćwika, Mariusza Foreckiego, Arkadiusza Goli, Adama Lacha, Tomasza Tomaszewskiego, Łukasza Trzcińskiego, Jacka Turczyka, czy Krystiana Bielatowicza.

Zrobione po 2000 roku fotografie przesyłać można na adres konkurs@grupawp.pl. Zgodnie z ideą albumu mają one pokazać nasz kraj i nas samych: nowoczesnych i tych tradycyjnych; konwencjonalne polskie rzemiosło i innowacyjne przedsiębiorstwa; modernizowane dzielnice i zapomniane rejony; Polaków pozytywnie patrzących w przyszłość, ale też walczących z codziennymi wyzwaniami.

10 zwycięskich prac zostanie zaprezentowanych w specjalnej sekcji albumu zatytułowanej #dziejesiewpolsce, a ich autorzy otrzymają egzemplarz limitowanego wydania albumu.

 

Źródło: materiały pochodzą ze strony infoWire.pl
Fot: freeimages.com

1 0 595 16 lipca, 2015 News, Wydarzenia Lipiec 16, 2015

Dodaj komentarz

Najnowsze newsy

Reklama

Przelicz waluty

My na Twitterze

Nasi fani na Facebooku

Reklama

My na Pinterest

...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
More Pins »

Wszelkie prawa zastrzeżone. Prawa do powielania, używania i publikacji zawartości strony internetowej http://www.WirtualnaAnglia.pl lub jej części podlegają przepisom ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 04.02.1994 r. ( Dz. U. Nr 24, poz. 83 z późn. zm.). Wszystkie znaki towarowe zostały użyte tylko w celach informacyjnych i należą do ich właścicieli.