Polish Express

Z ostatniej chwili

Reklama

Polecamy

Pogoda

Nasze społeczności

Video

Reklama

Polish Express
Posted by

Polish Express

Polish Express – Polski tygodnik w Wielkiej Brytanii

 

Rozpoczął działalność jako dwutygodnik w 2003 r. w Londynie a pół roku później przekształcił się w miesięcznik. Z kolei w styczniu 2005 ponownie go zmieniono w tygodnik i od listopada tego roku jest wydawany na terenie całej Wielkiej Brytanii. Nakład wynosi 60.000 egzemplarzy i znajdziemy go w 5 000 punktów dystrybucyjnych. 70 skrzynek zlokalizowanych jest przy najważniejszych stacjach metra w Londynie. Wzdłuż największych ulic brytyjskiej stolicy ma stanąć kolejnych 50 skrzynek.

Polish Express znajdziemy także przy polskich kościołach oraz sklepach z polską żywnością, polskich firmach a także w Konsulacie i Polskim Instytucie Kulturalnym.

Tygodnik dostępny jest też poza Londynem w newsagentach – jako płatny, sklepach z prasą brytyjską. Pismo wydaje także kieszonkowy polski kalendarz i przygotowuje informacyjne spotkania takie jak Targi Pracy.

 

Adres internetowy: www.polishexpress.polacy.co.uk
Fot: freeimages.com

1 0 726 04 lipca, 2012 Biblioteka, Media, News, Przewodnik Lipiec 4, 2012

Dodaj komentarz

Najnowsze newsy

Reklama

Przelicz waluty

My na Twitterze

Nasi fani na Facebooku

Reklama

My na Pinterest

...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
More Pins »

Wszelkie prawa zastrzeżone. Prawa do powielania, używania i publikacji zawartości strony internetowej http://www.WirtualnaAnglia.pl lub jej części podlegają przepisom ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 04.02.1994 r. ( Dz. U. Nr 24, poz. 83 z późn. zm.). Wszystkie znaki towarowe zostały użyte tylko w celach informacyjnych i należą do ich właścicieli.