Polak w Anglii też dostanie kredyt

Z ostatniej chwili

Reklama

Polecamy

Pogoda

Nasze społeczności

Video

Reklama

Polak w Anglii też dostanie kredyt
Posted by

Polak w Anglii też dostanie kredyt

Polak w Anglii też dostanie kredyt na własne potrzeby

Niewiele wiemy o pożyczaniu pieniędzy zagranicą ale skoro pożyczki i kredyty są u nas tak powszechne to muszą być też w innych krajach. Np. w Wielkiej Brytanii jest to nawet prostsze.

Najpierw z pewnością warto pomyśleć, czy potrzebujemy dodatkowej gotówki, co np. zawsze podpowiadają nam popularne strony www. W wielu wypadkach nie jest to jednak konieczne, więc rozsądek jest wskazany.
Ponadto, tak jak w Polsce, w Anglii weryfikuje się pożyczkobiorców i musimy udowodnić firmie kredytowej naszą wypłacalność.

Wszyscy wiemy, że sporo Polaków egzystuje dzięki kredytom i nie jest to już dla nikogo dziwne, ponieważ przynosi to nam korzyści. Pożyczanie jest na pewno sporym ułatwieniem w różnych okolicznościach gdyż kłopoty budżetowe to nie tylko współcześnie wyzwanie dla podmiotów gospodarczych, ale głównie dla potencjalnych gospodarstw domowych.

Warto, że nawet gdy bank odmówi kredytu, możemy się starać o pożyczkę pozabankową.

Przydatne informacje finansowe znajdziemy na Guldeny.pl. dzięki nim zawsze łatwiej podjąć decyzję dot. zaciągnięcia takiego zobowiązania.

fot: freeimages.com

2 0 699 19 marca, 2014 Biznes, News Marzec 19, 2014

Dodaj komentarz

Najnowsze newsy

Reklama

Przelicz waluty

My na Twitterze

Nasi fani na Facebooku

Reklama

My na Pinterest

...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
More Pins »

Wszelkie prawa zastrzeżone. Prawa do powielania, używania i publikacji zawartości strony internetowej http://www.WirtualnaAnglia.pl lub jej części podlegają przepisom ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 04.02.1994 r. ( Dz. U. Nr 24, poz. 83 z późn. zm.). Wszystkie znaki towarowe zostały użyte tylko w celach informacyjnych i należą do ich właścicieli.