Podróż do różnych regionów Wielkiej Brytanii na jednym bilecie

Z ostatniej chwili

Reklama

Polecamy

Pogoda

Nasze społeczności

Video

Reklama

Podróż do różnych regionów Wielkiej Brytanii na jednym bilecie
Posted by

Podróż do różnych regionów Wielkiej Brytanii na jednym bilecie

Umowa umożliwi zagranicznym pasażerom podróż do różnych regionów Wielkiej Brytanii na jednym bilecie.

Dubaj i Londyn, 12 czerwca 2015 r.: Linie Emirates, które łączą ludzi i miasta na całym świecie, ogłosiły podpisanie nowej umowy code-share z Flybe, największą regionalną linią lotniczą w Europie z siedzibą w Exeter. Porozumienie umożliwi pasażerom obydwu przewoźników korzystanie z nowych połączeń na terytorium Wielkiej Brytanii*.

W ramach nowej umowy kody linii Emirates pojawią się na 25 trasach obsługiwanych przez Flybe na terytorium Wielkiej Brytanii*. Tym samym do światowej sieci połączeń Emirates dołączy 13 nowych miejsc, takich jak Edynburg, Aberdeen, Guernsey, Wyspa Man, Jersey czy Newquay. Wszystkie loty Flybe uzupełnią połączenia Emirates do Dubaju i innych miast świata realizowane z portów lotniczych w Manchesterze, Glasgow i Birmingham. Emirates i Flybe planują rozpoczęcie lotów w ramach nowej umowy w lipcu tego roku.

Nowa umowa code-share z Flybe zapewni naszym pasażerom większy wybór i elastyczność połączeń do różnych miast na terytorium Wielkiej Brytanii z Dubaju, co przełoży się na większy komfort podróży – powiedział Thierry Antinori, wiceprezes i dyrektor handlowy linii Emirates.

Dotychczas linie Emirates podpisały umowy code-share z 14 partnerami na całym świecie, w tym z liniami Qantas, Jetstar i Jet Blue.

 

Źródło: materiały pochodzą ze strony infoWire.pl
Fot: infoWire.pl

0 0 780 15 lutego, 2016 News, Turystyka Luty 15, 2016

Dodaj komentarz

Najnowsze newsy

Reklama

Przelicz waluty

My na Twitterze

Nasi fani na Facebooku

Reklama

My na Pinterest

...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
More Pins »

Wszelkie prawa zastrzeżone. Prawa do powielania, używania i publikacji zawartości strony internetowej http://www.WirtualnaAnglia.pl lub jej części podlegają przepisom ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 04.02.1994 r. ( Dz. U. Nr 24, poz. 83 z późn. zm.). Wszystkie znaki towarowe zostały użyte tylko w celach informacyjnych i należą do ich właścicieli.