Podróż Brytyjczyka po naszym kraju

Z ostatniej chwili

Reklama

Polecamy

Pogoda

Nasze społeczności

Video

Reklama

Podróż Brytyjczyka po naszym kraju
Posted by

Podróż Brytyjczyka po naszym kraju

Gość z Wielkiej Brytanii poznaje najlepszy towar eksportowy polskiego MMA

 

Dla Dana Hardy’ego, weterana MMA z Wielkiej Brytanii, Polska okazuje się krajem niespodzianek. „Stories from Poland” to dokument śledzący podróż Brytyjczyka po naszym kraju, na którą składają się między innymi spotkania z pięknymi i niebezpiecznymi sportsmenkami oraz pobyty w czołowych klubach sztuk walki.

Pierwszy odcinek filmu skupiał się na lekcji historii przedstawionej Anglikowi przez miłośników potyczek rycerskich, a także wizycie na świetnie zorganizowanym wieczorze walk w małym Trzemesznie. Dan odwiedził też stołeczny Fight Club S4, gdzie miał okazję poznać debiutującą w UFC byłą judoczkę, Izabelę Badurek. Druga część, którą przedstawiamy dziś, to spotkania z zawodnikami z najwyższej półki polskiego MMA: gwiazdą gali UFC w Krakowie Janem Błachowiczem oraz posiadaczką pasa wagi słomkowej UFC Joanną Jędrzejczyk.

Dan odwiedza miejsce przygotowań Jana Błachowicza do zbliżającej się walki, klub Ankos Zapasy Poznań. Na własnej skórze odczuwa tam, jak głodne międzynarodowej sławy są młode talenty z Wielkopolski. Dane mu jest także poznać nietypowe hobby Jana Błachowicza.

Ostatnim przystankiem w podróży Anglika jest Kraków. Spotyka się tam z – uwielbianą w Stanach Zjednoczonych – medialną Joanną Jędrzejczyk świeżo po jej triumfie na gali w Teksasie, gdzie walczyła o bycie numerem jeden w wadze słomkowej. Dan ma także okazję poczuć przedsmak gali UFC Fight Night Kraków dzięki uczestnictwu w niepowtarzalnym motocyklowym show na Tauron Arenie.

Pierwsza, historyczna gala UFC w Polsce już 11 kwietnia. Bilety dostępne są na stronie eventim.pl.

Źródło: materiały pochodzą ze strony infoWire.pl
Fot: freeimages.com

2 0 641 13 kwietnia, 2015 News, Turystyka Kwiecień 13, 2015

Dodaj komentarz

Najnowsze newsy

Reklama

Przelicz waluty

My na Twitterze

Nasi fani na Facebooku

Reklama

My na Pinterest

...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
More Pins »

Wszelkie prawa zastrzeżone. Prawa do powielania, używania i publikacji zawartości strony internetowej http://www.WirtualnaAnglia.pl lub jej części podlegają przepisom ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 04.02.1994 r. ( Dz. U. Nr 24, poz. 83 z późn. zm.). Wszystkie znaki towarowe zostały użyte tylko w celach informacyjnych i należą do ich właścicieli.