Pieniądze dla przedsiębiorczych czekają w Anglii

Z ostatniej chwili

Reklama

Polecamy

Pogoda

Nasze społeczności

Video

Reklama

Pieniądze dla przedsiębiorczych czekają w Anglii
Posted by

Pieniądze dla przedsiębiorczych czekają w Anglii

Pieniądze dla przedsiębiorczych czekają w Anglii – warto po nie sięgnąć

Wiadomo powszechnie, że w Polsce pozyskanie funduszy dla firmy jest pozyskać niełatwo, ponieważ musimy wówczas spełnić szereg różnych wymogów. Trzeba mieć na przykład dobry biznesplan oraz wkład własny – uzyskany najczęściej poprzez kredyt. Wobec takich wymagań nierzadko nie udaje nam się pozyskać takich środków i nadal jesteśmy bezrobotni. Wówczas też, szukając innych rozwiązań wyruszamy zagranicę w poszukiwaniu szczęścia biznesowego.

Bardzo dużą popularnością cieszy się Anglia ponieważ zajęcie można tu znaleźć niezwykle łatwo a zarobki są wyższe. Sporo osób zakłada tu także firmy i przedsiębiorstwa. Procedury są tu znacznie łatwiejsze a dofinansowanie także można pozyskać bez większych trudności. Na obszarze tego kraju możemy podczas otwierania firmy zawsze dostać określoną kwotę pieniędzy na działalność w danej branży. A najlepsze jest to, że środków nie musimy zwracać.

To co jednak najbardziej ucieszy imigrantów to fakt, że angielskie wymogi biurokratyczne są znacznie skromniejsze niż polskie. Nie wymaga się tylu dokumentów, więc w zasadzie wystarczy nam dobry pomysł i przekonanie do własnej idei, którą zamierzamy zastosować w praktyce.

fot: freeimages.com

3 0 504 25 lutego, 2014 Biznes, News Luty 25, 2014

Dodaj komentarz

Najnowsze newsy

Reklama

Przelicz waluty

My na Twitterze

Nasi fani na Facebooku

Reklama

My na Pinterest

...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
More Pins »

Wszelkie prawa zastrzeżone. Prawa do powielania, używania i publikacji zawartości strony internetowej http://www.WirtualnaAnglia.pl lub jej części podlegają przepisom ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 04.02.1994 r. ( Dz. U. Nr 24, poz. 83 z późn. zm.). Wszystkie znaki towarowe zostały użyte tylko w celach informacyjnych i należą do ich właścicieli.