Z ostatniej chwili

Reklama

Polecamy

Pogoda

Nasze społeczności

Video

Reklama

Osobiste podziękowania dla Davida Duncana
Posted by

Osobiste podziękowania dla Davida Duncana

Podziękowania dla inicjatora zbiórki pieniędzy na rzecz rodziny Łukasza Urbana

Podczas uroczystości w Ambasadzie RP w Londynie, Ambasador Arkady Rzegocki złożył osobiste podziękowania Davidowi Duncanowi – brytyjskiemu kierowcy i inicjatorowi zbiórki pieniędzy na rzecz rodziny śp. Łukasza Urbana – ofiary ataku terrorystycznego w Berlinie.

W zbiórce wzięło udział ponad 10 000 osób, a zebrana kwota przekroczyła £190 000 (blisko 1 milion złotych). W trakcie kameralnej uroczystość w której uczestniczyli przedstawiciele mediów polonijnych i brytyjskich, Ambasador Rzegocki przekazał p. Duncanowi list z podziękowaniami oraz skromny upominek.

– Chciałem osobiście podziękować p. Duncanowi za jego bezinteresowną inicjatywę. Jego współczucie poruszyło wielu zarówno w Wielkiej Brytanii jak i w Polsce. Jest to inspirujący przykład polsko-brytyjskiej solidarności, która nigdy nie zawodzi w czasie kryzysu.

 

Źródło: Ambasada RP w Londynie (londyn.msz.gov.pl)
Fot: londyn.msz.gov.pl

1 0 11 16 stycznia, 2017 News, Wydarzenia, Zdrowie Styczeń 16, 2017

Dodaj komentarz

Najnowsze newsy

Reklama

Przelicz waluty

My na Twitterze

Nasi fani na Facebooku

Reklama

My na Pinterest

...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
More Pins »

Wszelkie prawa zastrzeżone. Prawa do powielania, używania i publikacji zawartości strony internetowej http://www.WirtualnaAnglia.pl lub jej części podlegają przepisom ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 04.02.1994 r. ( Dz. U. Nr 24, poz. 83 z późn. zm.). Wszystkie znaki towarowe zostały użyte tylko w celach informacyjnych i należą do ich właścicieli.