Lataj tanio - do domu albo na wycieczkę

Z ostatniej chwili

Reklama

Polecamy

Pogoda

Nasze społeczności

Video

Reklama

Lataj tanio – do domu albo na wycieczkę
Posted by

Lataj tanio – do domu albo na wycieczkę

Mieszkając i pracując w Anglii nie traci się całkiem kontaktu z Polską. W kraju została przecież rodzina, znajomi czy krewni, których ma się ochotę czasem zobaczyć. A ponieważ nie samą pracą człowiek żyje, dobrze polecieć gdzieś relaksacyjnie. W obu przypadkach tanie linie lotnicze umożliwią podróże za bardzo atrakcyjne kwoty.

Tanie linie lotnicze, czyli podróże za dobra stawki
Tanie linie lotnicze pojawiły się ponad dekadę temu i od razu odniosły wielki sukces. Ponieważ umożliwiły tanie loty do takich krajów jak Wielka Brytania czy Hiszpania, korzysta z nich tysiące ludzi udających się na saksy lub emigrujących na stałe. Co różni tanich przewoźników od drogich, to fakt, że na pokładzie nie ma podziału na klasę ekonomiczną i biznesową, a samolot ląduje często na mniejszych lotniskach pod dużym miastem docelowym – co pozwala przewoźnikowi na zaoszczędzenie na kosztach. Przekłada się to z kolei na niskie ceny za bilety. Jednym z najpopularniejszych przewoźników tego typu jest węgierski WizzAir.

WizzAir – aktualne oferty
Wśród ofert jakie znajdziemy w WizzAir styczeń, znajduje się kilka połączeń w naprawdę atrakcyjnych cenach. Są wśród nich tanie loty z Warszawy do Paryża za 78 złotych, z Gdańska do Oslo za 70 złotych, rejs na trasie Katowice – Bolonia za 98 złotych. Ceny to obejmują oczywiście bilety na lot w obie strony, dzięki czemu podróż w jedną wychodzi poniżej 40 PLN! Powrót odbywa si przeważnie po 3-4 dniach, jednak jest to uzależnione od konkretnej oferty. Te propozycje WizzAir styczeń obejmują oczywiście tylko same loty, nie gwarantując niczego na miejscu.

Lot i pobyt za rozsądną cenę
Jeśli chce się połączyć tani lot z tanim pobytem, warto skorzystać z propozycji portali jak Fru.pl. Można tam zarezerwować pakiet tanie bilety + nocleg na czas pobytu. Oferowane są przeważnie miejsca w trójgwiazdkowych hotelach, położonych w rozsądnej lokalizacji od centrów maist, dzięki czemu ma się wygodny dostęp do oferowanych przez dany rejon atrakcji. Warto zapoznać się szczegółowo z ofertą takiego typu, aby wiedzieć, gdzie ulokowany jest hotel, ile posiłków wliczonych jest w cenę czy też kiedy zaczyna się i kończy doba hotelowa. Oczywiście transport na miejscu i wejściówki to już wydatek, który ponosi się z własnej kieszeni. Warto zauważyć, że takie pakiety dostępne są cały rok, można więc np. połączyć loty WizzAir luty z tanim pobytem na miejscu.

Podsumowując
Do podróży nie potrzeba dużej gotówki, warto więc zaplanować wyprawę do wymarzonego miejsca już dziś, odwiedzając serwisy gromadzące informacje o aktualnych, tanich biletach lotniczych i noclegach.

Fot: fru.pl

8 0 420 18 stycznia, 2016 News, Turystyka 18 stycznia, 2016

Dodaj komentarz

Najnowsze newsy

Reklama

Przelicz waluty

My na Twitterze

Nasi fani na Facebooku

Reklama

My na Pinterest

...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
More Pins »

Wszelkie prawa zastrzeżone. Prawa do powielania, używania i publikacji zawartości strony internetowej http://www.WirtualnaAnglia.pl lub jej części podlegają przepisom ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 04.02.1994 r. ( Dz. U. Nr 24, poz. 83 z późn. zm.). Wszystkie znaki towarowe zostały użyte tylko w celach informacyjnych i należą do ich właścicieli.