Konsultacje publiczne na temat obywatelstwa Unii Europejskiej

Z ostatniej chwili

Reklama

Polecamy

Pogoda

Nasze społeczności

Video

Reklama

Konsultacje publiczne na temat obywatelstwa Unii Europejskiej
Posted by

Konsultacje publiczne na temat obywatelstwa Unii Europejskiej

Wyraź swoją opinię na temat wspólnych wartości, praw i demokratycznego uczestnictwa w życiu Europy

 

Komisja Europejska prowadzi konsultacje mające na celu umożliwienie wyrażenia opinii i podzielenia się doświadczeniami na tematy związane z przysługującymi obywatelom UE prawami, a także na temat tego, co jeszcze Komisja Europejska może zrobić, aby ułatwić korzystanie z tych praw.

Ankieta w języku polskim dostępna jest online. Zawiera ona pytania dotyczące m.in swobodnego przemieszczania się i przebywania na terytorium UE, sposobów wspierania mobilności i edukacji za granicą, głosowania w wyborach do Parlamentu Europejskiego oraz poglądów na temat wspólnych wartości UE.

Opinie i pomysły zebrane w ten sposób będą stanowiły podstawę dla sporządzenia przez Komisję raportu dotyczącego obywatelstwa w 2016 roku.

Źródło: berlin.msz.gov.pl
Fot: freeimages.com

4 0 163 21 października, 2015 News, Unia Europejska, Wydarzenia Październik 21, 2015

Dodaj komentarz

Najnowsze newsy

Reklama

Przelicz waluty

My na Twitterze

Nasi fani na Facebooku

Reklama

My na Pinterest

...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
More Pins »

Wszelkie prawa zastrzeżone. Prawa do powielania, używania i publikacji zawartości strony internetowej http://www.WirtualnaAnglia.pl lub jej części podlegają przepisom ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 04.02.1994 r. ( Dz. U. Nr 24, poz. 83 z późn. zm.). Wszystkie znaki towarowe zostały użyte tylko w celach informacyjnych i należą do ich właścicieli.