Jestem Migrantem - kampania społeczna

Z ostatniej chwili

Reklama

Polecamy

Pogoda

Nasze społeczności

Video

Reklama

Jestem Migrantem – kampania społeczna
Posted by

Jestem Migrantem – kampania społeczna

Kampania społeczna „#JestemMigrantem” – zachęcamy do udziału

Międzynarodowa Organizacja do Spraw Migracji (IOM) we współpracy z Media Interactive Center (Media IC) przygotowuje kampanię społeczną „#JestemMigrantem”.

Celem kampanii jest promowanie pozytywnego wizerunku migrantów mieszkających w Polsce.

Chcemy pokazać pozytywne historie migrantów w postaci krótkich dynamicznych filmów. Chcemy, aby opowiedzieli o tym, co robią w Polsce, czym się zajmują i jak wygląda ich życie. Chcemy także, aby filmy te stały się inspiracją dla innych do podzielenia się swoją historią.

Kampania będzie się składała z trzech etapów.

Etap I / Październik 2015
IOM i Media IC zrealizują serię filmów, które na bieżąco będą publikowane w Internecie rozpowszechniane za pomocą sieci społecznościowych.

Etap II / Listopad 2015
Poprosimy migrantów, aby sami, za pomocą telefonu komórkowego czy aparatu cyfrowego, nagrali swoje krótkie historie i przesłali je do nas, tak abyśmy mogli je opublikować i podzielić się nimi z całą Polską.
W ramach kampanii zostanie również zorganizowane wydarzenie, podczas którego osoby, które będą chciały się podzielić swoją historią, a nie będą mogły same nakręcić filmu, będą mogły przyjść i zostać nagrane przez profesjonalny zespół Media IC.

Etap III / Grudzień 2015
Finałem kampanii będzie wyświetlenie wybranych filmów podczas Gali rozdania nagród Złote Wachlarze, która odbędzie się 18 grudnia 2015 roku w Warszawie.

Zachęcamy do udziału w kampanii!

Wierzymy, że w czasach rosnących nastrojów antyimigranckcih, filmy te znakomicie przyczynią się do promowania pozytywnego wizerunku migrantów w Polsce!

Osoby zainteresowane udziałem w kampanii, bardzo prosimy o kontakt zhttps://www.facebook.com/MediaIC mailowo: mediaic.eu@gmail.com lub telefonicznie: +48 721-021-977.

Źródło: materiały pochodzą ze strony migrant.info.pl
Fot: freeimages.com

0 0 630 29 października, 2015 News, Wydarzenia Październik 29, 2015

Dodaj komentarz

Najnowsze newsy

Reklama

Przelicz waluty

My na Twitterze

Nasi fani na Facebooku

Reklama

My na Pinterest

...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
More Pins »

Wszelkie prawa zastrzeżone. Prawa do powielania, używania i publikacji zawartości strony internetowej http://www.WirtualnaAnglia.pl lub jej części podlegają przepisom ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 04.02.1994 r. ( Dz. U. Nr 24, poz. 83 z późn. zm.). Wszystkie znaki towarowe zostały użyte tylko w celach informacyjnych i należą do ich właścicieli.