Jak Polacy mogą uczyć dzieci angielskiego

Z ostatniej chwili

Reklama

Polecamy

Pogoda

Nasze społeczności

Video

Reklama

Jak Polacy mogą uczyć dzieci angielskiego
Posted by

Jak Polacy mogą uczyć dzieci angielskiego

Jak uczyć dzieci angielskiego?

Badania pokazują, że osoby, które zaczęły się uczyć języka obcego jako dzieci, uzyskują wyższy poziom zaawansowania w dorosłym życiu. Warto zatem od małego wpajać nawyk uczenia się języka. Dziecko chłonie język obcy w sposób bardzo naturalny – nie musi się go uczyć tak, jak osoba dorosła.

Przy nauce języka angielskiego dzieci, najważniejsze jest dobranie odpowiednich metod do wieku pociech. Przede wszystkim stawiamy na komunikację, na naukę poprzez zabawę. Ważne jest, aby język obcy stał się ważną częścią życia dzieci, tak, żeby bawiły się i rozmawiały w języku angielskim z rodzicami i rówieśnikami – mówi newsrm.tv Arkadiusz Jaworski, filolog i metodyk nauczania angielskiego, Dyrektor Cambridge English w Europie Północnej.

Materiały, z których uczą się dzieci, powinny pochodzić z zaufanego źródła. Warto pamiętać, że ponad połowa Polaków powyżej 14 roku życia nie rozstaje się ze smartfonem. Technologie mobilne na dobre wkroczyły do nauczania języków. Do wyboru mamy ogromną liczbę metod, dla osób w każdym wieku: od rozmaitych gier i aktywności angażujących wszystkie zmysły dzieci po rozwiązania e-learningowe, multimedialne czy aplikacje na urządzenia mobilne.

 

Źródło: materiały pochodzą ze strony newsrm.tv
Fot: newsrm.tv

5 0 38 28 kwietnia, 2017 Edukacja, Nauka i badania, News, Przewodnik 28 kwietnia, 2017

Dodaj komentarz

Najnowsze newsy

Reklama

Przelicz waluty

My na Twitterze

Nasi fani na Facebooku

Reklama

My na Pinterest

...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
More Pins »

Wszelkie prawa zastrzeżone. Prawa do powielania, używania i publikacji zawartości strony internetowej http://www.WirtualnaAnglia.pl lub jej części podlegają przepisom ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 04.02.1994 r. ( Dz. U. Nr 24, poz. 83 z późn. zm.). Wszystkie znaki towarowe zostały użyte tylko w celach informacyjnych i należą do ich właścicieli.