Irlandzki przewoźnik zwiększy liczbę lotów do Londynu-Stansted

Z ostatniej chwili

Reklama

Polecamy

Pogoda

Nasze społeczności

Video

Reklama

Irlandzki przewoźnik zwiększy liczbę lotów do Londynu-Stansted
Posted by

Irlandzki przewoźnik zwiększy liczbę lotów do Londynu-Stansted

Nowości Ryanaira na lato 2016

 

Teneryfa i Wenecja-Treviso to nowości w ofercie linii Ryanair w letniej siatce połączeń. Irlandzki przewoźnik zapowiada także, że od 2016 roku we Wrocławiu będzie bazować więcej samolotów. To oznacza kolejne nowe połączenia.

W siatce połączeń Ryanaira na lato 2016 pojawią się dwie nowe trasy: Teneryfa, największa wyspa w archipelagu Wysp Kanaryjskich, oraz Wenecja-Treviso. Na Teneryfę samoloty będą latały raz w tygodniu w każdą środę, natomiast do Wenecji polecimy trzy razy w tygodniu.

Teneryfa to typowo wakacyjny kierunek. Dzięki temu połączeniu podróżni będą mogli wygodnie zaplanować tam dłuższy wypoczynek na własną rękę. Natomiast Wenecja jest atrakcyjnym miejscem także na krótsze wyjazdy, na 2-3 dni mówi Jarosław Wróblewski, wiceprezes Portu Lotniczego Wrocław.

Irlandzki przewoźnik zwiększy również liczbę lotów do Londynu-Stansted. W wybrane dni dostępne będą 2 rejsy dziennie. Łącznie w rozkładzie lotów Ryanaira na lato 2016 znajdzie się 21 połączeń z Wrocławia. Linie planują przewiezienie ponad 1, 1 miliona pasażerów.

Przewoźnik jest związany ze stolicą Dolnego Śląska już od ponad 10 lat. Od wrocławskiego lotniska zaczął swoją działalność w Polsce.

Ryanair ma obecnie zróżnicowaną i atrakcyjną siatkę połączeń, oferując zarówno atrakcyjne kierunki południowe, jak i popularne kierunki na Wyspy Brytyjskie. Cieszymy się, że nadal rozszerza swoją ofertę i rozwija we Wrocławiu swoje zaplecze techniczne mówi Jarosław Wróblewski.

Przewoźnik zapowiedział zbazowanie we Wrocławiu trzeciego samolotu. Ma to nastąpić prawdopodobnie zimą 2016 roku. To oznacza, że powiększy się także oferta Ryanaira. Jakie mogą być kolejne nowe połączenia?

Pod uwagę brany jest Madryt, Nicea lub inne miasto we Francji, a w przyszłości także nowe połączenia do Grecji podczas spotkania z dziennikarzami mówił Juliusz Komorek, dyrektor ds. regulacyjnych i prawnych linii Ryanair.

Przewoźnik zbuduje we Wrocławiu także centrum obsługi technicznej swoich samolotów pierwsze w Polsce i trzecie w Europie. Zacznie działać wiosną 2016 roku.

Obecnie największe tanie linie lotnicze w Europie operują z 11 lotnisk w Polsce, oferując ponad 130 połączeń i przewożąc 8, 3 miliona rocznie.

Ogłaszając letni rozkład lotów Ryanair przygotował także specjalną promocję dla pasażerów 100 tys. miejsc na trasach całej Europy, w cenie już od 19 zł. Oferta obowiązuje do 28 września 2015 r. Szczegóły na stronie przewoźnika: www.ryanair.com.

Źródło: materiały pochodzą ze strony publikuj.org
Fot: freeimages.com

6 0 634 02 października, 2015 News, Turystyka Październik 2, 2015

Dodaj komentarz

Najnowsze newsy

Reklama

Przelicz waluty

My na Twitterze

Nasi fani na Facebooku

Reklama

My na Pinterest

...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
More Pins »

Wszelkie prawa zastrzeżone. Prawa do powielania, używania i publikacji zawartości strony internetowej http://www.WirtualnaAnglia.pl lub jej części podlegają przepisom ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 04.02.1994 r. ( Dz. U. Nr 24, poz. 83 z późn. zm.). Wszystkie znaki towarowe zostały użyte tylko w celach informacyjnych i należą do ich właścicieli.