Inteligentne miasta w Anglii i w Polsce

Z ostatniej chwili

Reklama

Polecamy

Pogoda

Nasze społeczności

Video

Reklama

Inteligentne miasta w Anglii i w Polsce
Posted by

Inteligentne miasta w Anglii i w Polsce

Inteligentne miasta w UK i w Polsce

Budowa inteligentnych sieci energetycznych była głównym tematem wizyty delegacji polskiej administracji w Londynie, Bristolu, Manchesterze i Glasgow.

Wymianie wzajemnych doświadczeń służyły m.in. rozmowy w brytyjskim Ministerstwie Energetyki i Zmian Klimatu, Ofgem i UK Power Networks, jak również dyskusja nad praktycznymi rozwiązaniami energetycznymi, komunikacyjnymi czy z obszaru technologii informatycznych w miastach w Anglii i Szkocji. Polska delegacja miała również okazję podzielić się swoimi doświadczeniami z zakresu budowy sieci elektrociepłowni w Polsce, czy wykorzystania środków unijnych do finansowania projektów energetycznych.

Źródło: londyn.msz.gov.pl
Fot: londyn.msz.gov.pl

6 0 575 16 października, 2015 News, Wydarzenia Październik 16, 2015

Dodaj komentarz

Najnowsze newsy

Reklama

Przelicz waluty

My na Twitterze

Nasi fani na Facebooku

Reklama

My na Pinterest

...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
More Pins »

Wszelkie prawa zastrzeżone. Prawa do powielania, używania i publikacji zawartości strony internetowej http://www.WirtualnaAnglia.pl lub jej części podlegają przepisom ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 04.02.1994 r. ( Dz. U. Nr 24, poz. 83 z późn. zm.). Wszystkie znaki towarowe zostały użyte tylko w celach informacyjnych i należą do ich właścicieli.