Z ostatniej chwili

Reklama

Polecamy

Pogoda

Nasze społeczności

Video

Reklama

IBB Polonia Londyn walczy o ćwierćfinał
Posted by

IBB Polonia Londyn walczy o ćwierćfinał

IBB Polonia Londyn walczy o ćwierćfinał w europejskim CEV Challenge Cup!

W środę 1 lutego siatkarze Polonii zagrają z holenderskim Draisma Dynamo Apeldoorn o awans do ćwierćfinału CEV Challenge Cup.

– Na rewanż nastawiamy się bojowo. Wiemy już co nas czeka i jak grają Holendrzy. Trenerzy na pewno dołożą starań, aby dobrze przygotować nas do tego spotkania. Liczę również, iż dopiszą kibice i w Londynie będzie jeszcze lepsza atmosfera niż w Apeldoorn. Mam nadzieję, że przyjdzie bardzo dużo fanów siatkówki, którzy pomogą nam osiągnąć jeszcze większy sukces niż osiągnęliśmy do tej pory – powiedział Bartosz Kisielewicz, rozgrywający IBB Polonii Londyn.

Rewanżowe spotkanie IBB Polonii przeciwko Draisma Dynamo Apeldoorn odbędzie o awans do ćwierćfinału CEV Challenge Cup odbędzie się w Crystal Palace National Sports Centre o godzinie 19:00.

Bilety na domowy mecz IBB Polonii Londyn w 1/8 CEV Challenge Cup można nabyć za pośrednictwem strony: https://polonia.eventbrite.co.uk/.

 

Źródło: Ambasada RP w Londynie (londyn.msz.gov.pl), IBB Polonia
Fot: własność redakcji

1 0 19 01 lutego, 2017 Anglia, Kalendarium, News, Sport, Wydarzenia Luty 1, 2017

Dodaj komentarz

Najnowsze newsy

Reklama

Przelicz waluty

My na Twitterze

Nasi fani na Facebooku

Reklama

My na Pinterest

...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
More Pins »

Wszelkie prawa zastrzeżone. Prawa do powielania, używania i publikacji zawartości strony internetowej http://www.WirtualnaAnglia.pl lub jej części podlegają przepisom ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 04.02.1994 r. ( Dz. U. Nr 24, poz. 83 z późn. zm.). Wszystkie znaki towarowe zostały użyte tylko w celach informacyjnych i należą do ich właścicieli.