EXPO-GAS - Targi Techniki Gazowniczej

Z ostatniej chwili

Reklama

Polecamy

Pogoda

Nasze społeczności

Video

Reklama

EXPO-GAS – Targi Techniki Gazowniczej
Posted by

EXPO-GAS – Targi Techniki Gazowniczej

VIII Targi Techniki Gazowniczej EXPO-GAS

 

Zapraszamy do udziału w kolejnej, ósmej już edycji Targów Techniki Gazowniczej EXPO-GAS, będących wyjątkową okazją do spotkania w jednym miejscu ekspertów z branży gazowniczej, do zapoznania się innowacyjnymi rozwiązaniami technologicznymi oraz uczestniczenia w wydarzeniach towarzyszących wystawie.

Co dwa lata wybitna kadra naukowców i praktyków z branży spotyka się w Targach Kielce, aby przez dwa dni dyskutować na ważne dla branży tematy podczas specjalistycznych konferencji i wykładów. Ciekawymi punktami w programie VII targów Expo-Gas były dwa spotkania naukowe, organizowane przez Izbę Gospodarczą Gazownictwa. Konferencja „Miniona dekada branży – ocena i prognozy” poruszająca tematy dotyczące między innymi – poszukiwania i wydobywania gazu, magazynowania, przesyłki, dystrybucji oraz gazu niekonwencjonalnego, a także warsztaty szkoleniowe „Standardy Techniczne Izby Gospodarczej w działalności przedsiębiorstw gazowniczych”.

EXPO-GAS 2015 to, oprócz obecnych także w latach poprzednich koncernów polskich i europejskich – duży udział nowych firm z Niemiec, Czech, Francji, Litwy oraz Wielkiej Brytanii. Organizatorzy wystawy nawiązali ścisłą współpracę z Niemieckim Stowarzyszeniem Branży Gazowej i Wodnej (DVGW), którego celem jest podnoszenie poziomu technicznego i naukowego branży gazowej i wodnej ze szczególnym uwzględnieniem aspektów bezpieczeństwa, higieny i wpływu na środowisko. Targi Expo-Gas 2015 były obecne ze stoiskiem promocyjnym na ostatnich organizowanych przez DVGW największych targach branży gazowniczej w Niemczech – GAT.

Podczas ostatniej edycji imprezy, większej o 10 % w stosunku do wystawy z 2011 roku, na powierzchni ponad 2000 metrów kwadratowych swoją ofertę prezentowało ponad 100 wystawców z 9 krajów – z Anglii, Niemiec, Belgii, Czech, Austrii, Francji, Danii, Litwy i Polski. Wystawę zwiedziło ponad 3500 gości.

Targi EXPO-GAS wykazują zauważalną i stałą tendencję wzrostową na wszystkich płaszczyznach – z edycji na edycję wzrasta powierzchnia ekspozycyjna, liczba wystawców i zwiedzających. VI edycję EXPO-GAS odwiedziło około 3000 zwiedzających, ofertę handlową na powierzchni ponad 2000 metrów kwadratowych przedstawiło około 100 wystawców. W 2007 roku wystawa EXPO-GAS to zaledwie 70 wystawców, ekspozycję odwiedziło 1382 gości – widoczny i dynamiczny rozwój świadczy nie tylko o potrzebie organizowania tego typu spotkań, ale także o umacniającej się pozycji branży.

Menedżer projektu

Anna Prędota
+48 41 365 12 31
+48 606 447 412
+48 41 345 62 61

 

 

Źródło: materiały pochodzą ze strony stockholm.trade.gov.pl
Fot: freeimages.com

2 0 532 18 marca, 2015 Kalendarium, News, Polska Marzec 18, 2015

Dodaj komentarz

Najnowsze newsy

Reklama

Przelicz waluty

My na Twitterze

Nasi fani na Facebooku

Reklama

My na Pinterest

...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
More Pins »

Wszelkie prawa zastrzeżone. Prawa do powielania, używania i publikacji zawartości strony internetowej http://www.WirtualnaAnglia.pl lub jej części podlegają przepisom ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 04.02.1994 r. ( Dz. U. Nr 24, poz. 83 z późn. zm.). Wszystkie znaki towarowe zostały użyte tylko w celach informacyjnych i należą do ich właścicieli.