Z ostatniej chwili

Reklama

Polecamy

Pogoda

Nasze społeczności

Video

Reklama

Dyżur konsularny w Nottingham
Posted by

Dyżur konsularny w Nottingham

Informujemy, że w dniu 28 stycznia 2017 r. (sobota) odbędzie się dyżur konsularny w Nottingham

MIEJSCE DYŻURU:
Parafia Matki Bożej Częstochowskiej
2 Sherwood Rise
Nottingham NG7 6JN

W tym dniu przyjmowane będą wnioski o wszystkie rodzaje paszportów – dla dzieci i dorosłych.

ZAPISY NA SPOTKANIE Z KONSULEM – DYŻUR KONSULARNY

Aby umówić się na spotkanie z konsulem w trakcie dyżuru konsularnego, należy wysłać e-mail na adres: manchester.kg.msk@msz.gov.pl

W temacie e-maila prosimy o  podanie nazwy miejscowości, do której chcecie się Państwo umówić na dyżur (NOTTINGHAM), a w treści e-maila następujących informacji:

1. Nazwisko i imię zgłaszającego.

2. Rodzaj załatwianej sprawy (np. paszport 5-letni dla małoletniego, paszport 10-letni dla osoby dorosłej, paszport tymczasowy dla dziecka do 1 roku życia urodzonego w Wielkiej Brytanii, które nie posiada numeru PESEL).

3. Dane osoby, dla której będzie składany wniosek w tym:

– nazwisko i imię,
– data urodzenia (RRRR-MM-DD),
– informacja o posiadanym paszporcie, paszporcie tymczasowym
lub dowodzie osobistym i terminie ważności dokumentów,
– numer PESEL,
– w przypadku dzieci nie posiadających nadanego numeru PESEL – numer polskiego aktu urodzenia (przy ubieganiu się paszport 5-letni) lub brytyjskiego aktu urodzenia (przy ubieganiu się o pierwszy paszport tymczasowy bez numeru PESEL dla dziecka urodzonego w Wielkiej Brytanii).

4. Informacja o szczególnych okolicznościach dot. wydania dokumentu paszportowego, np. zagubienie, zniszczenie lub kradzież ważnego paszportu lub dowodu osobistego, brak zgody jednego z rodziców na wydanie paszportu dla dziecka, brak odpisu polskiego aktu urodzenia dziecka w przypadku aplikowania o dokument dla małoletniego powyżej 1 roku życia, fakt bycia poszukiwanym/ą przez polskie organy ścigania itp.

5. Dane kontaktowe, w tym numer telefonu oraz adres zamieszkania (wraz z nazwą hrabstwa).

Osoby, które prześlą prawidłowe zgłoszenie i zostaną zapisane na dyżur otrzymają e-mail z potwierdzeniem spotkania wraz ze szczegółowymi informacjami dotyczącymi daty i godziny oraz dokumentów, które należy przynieść ze sobą na spotkanie.

Jednocześnie informujemy, że liczba miejsc na spotkanie z konsulem jest ograniczona i o zapisie na spotkanie będzie decydować kolejność zgłoszeń. Tylko osoby, które otrzymają potwierdzenie z datą i godziną spotkania będą mogły załatwić swoją sprawę w trakcie dyżuru konsularnego.

 

Źródło: Konsulat Generalny RP w Manchesterze (manchester.msz.gov.pl)
Fot: manchester.msz.gov.pl

2 0 24 18 stycznia, 2017 Anglia, Kalendarium, News, Polityka, Wydarzenia Styczeń 18, 2017

Dodaj komentarz

Najnowsze newsy

Reklama

Przelicz waluty

My na Twitterze

Nasi fani na Facebooku

Reklama

My na Pinterest

...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
More Pins »

Wszelkie prawa zastrzeżone. Prawa do powielania, używania i publikacji zawartości strony internetowej http://www.WirtualnaAnglia.pl lub jej części podlegają przepisom ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 04.02.1994 r. ( Dz. U. Nr 24, poz. 83 z późn. zm.). Wszystkie znaki towarowe zostały użyte tylko w celach informacyjnych i należą do ich właścicieli.