Darmowy Miesięcznik East Midlands po polsku

Z ostatniej chwili

Reklama

Polecamy

Pogoda

Nasze społeczności

Video

Reklama

Darmowy Miesięcznik East Midlands po polsku
Posted by

Darmowy Miesięcznik East Midlands po polsku

East Midlands – The Signpost to Polish Success

Wydawcą ukazującego się od 2007 r. Miesięcznika East Midlands jest The Signpost to Polish Success (SPS) – Organizacja Charytatywna na Rzecz Nowoprzybyłych Polaków.

Czasopismo wcześniej nazywało się Nottingham po Polsku. Kupić je można m.in. w miastach: Lincoln, Lewark on Trent, Mansfield, Nottingham, Grantham, Leicester, Derby, Worksop, Loughborough, Melton Mawbray, Sutton in Ashfield, Chesterfield.

Organizacja wydająca East Midlands po Polsku obrała sobie za cel integrowanie środowisk imigranckich z tereny Europy Wschodniej, a zwłaszcza Polaków.

Wsparcie to objawia się w przygotowywaniu darmowych lekcji języka angielskiego i organizowaniu sesji informacyjnych. Podczas tych ostatnich można liczyć na pomoc w tłumaczeniu ważnych dokumentów oraz wypełnianiu formularzy. Organizowane są też wycieczki i integracyjne spotkania.

Adres pocztowy:
East Midlands po Polsku
Tennyson, Unit BForest Road West
Nottingham NG7 4EP
Nottinghamshire

Adres internetowy: www.empp.co.uk

Fot: sxc.hu

Polecamy artykuły:

 

4 0 1157 19 stycznia, 2009 Biblioteka, Media, News, Przewodnik 19 stycznia, 2009

Dodaj komentarz

Najnowsze newsy

Reklama

Przelicz waluty

My na Twitterze

Nasi fani na Facebooku

Reklama

My na Pinterest

...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
More Pins »
obsługa marketingowa NETRAD | agencja marketingowa

Wszelkie prawa zastrzeżone. Prawa do powielania, używania i publikacji zawartości strony internetowej www.WirtualnaAnglia.pl lub jej części podlegają przepisom ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 04.02.1994 r. (Dz. U. Nr 24, poz. 83 z późn. zm.). Wszystkie znaki towarowe zostały użyte tylko w celach informacyjnych i należą do ich właścicieli.