Christmas Business Mixer w Londynie

Z ostatniej chwili

Reklama

Polecamy

Pogoda

Nasze społeczności

Video

Reklama

Christmas Business Mixer w Londynie
Posted by

Christmas Business Mixer w Londynie

W dniu 10 grudnia br. Wydział Promocji Handlu i Inwestycji w Londynie przy współudziale z Brytyjsko-Polską Izbą Handlową zorganizował 7 edycję Christmas Business Mixer

 

W dniu 10 grudnia br. Wydział Promocji Handlu i Inwestycji w Londynie przy współudziale z Brytyjsko-Polską Izbą Handlową zorganizował 7 edycję Christmas Business Mixer. Uroczystość otworzył Pan Jerzy Bartosik radca minister-kierownik WPHI oraz Michael Dembinski główny doradca BPCC. Spotkanie było okazją do podsumowania efektywnej działalności WPHI Londyn w 2015 r. oraz podziękowaniem dla partnerów współdziałających z Wydziałem. Przedstawiono także plany konferencyjne – targowe WPHI Londyn w 2016r. W spotkaniu networkingowym wzięli udział przedstawiciele firm, instytucji oraz organizacji działających na rzecz wsparcia promocji polskiej gospodarki na rynku brytyjskim. Ponadto impreza była dobrą okazją do nawiązania kontaktów biznesowych, jak również wymiany wzajemnych doświadczeń. Podczas spotkania dyskutowano na temat zagadnienia nowych możliwości współpracy handlowo-inwestycyjnej pomiędzy Polską a Wielką Brytanią.

Źródło: uk.trade.gov.pl
Fot: uk.trade.gov.pl

1 0 299 16 grudnia, 2015 News, Wydarzenia Grudzień 16, 2015

Dodaj komentarz

Najnowsze newsy

Reklama

Przelicz waluty

My na Twitterze

Nasi fani na Facebooku

Reklama

My na Pinterest

...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
More Pins »

Wszelkie prawa zastrzeżone. Prawa do powielania, używania i publikacji zawartości strony internetowej http://www.WirtualnaAnglia.pl lub jej części podlegają przepisom ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 04.02.1994 r. ( Dz. U. Nr 24, poz. 83 z późn. zm.). Wszystkie znaki towarowe zostały użyte tylko w celach informacyjnych i należą do ich właścicieli.