Z ostatniej chwili

Reklama

Polecamy

Pogoda

Nasze społeczności

Video

Reklama

Anna Maria Anders w Wielkiej Brytanii
Posted by

Anna Maria Anders w Wielkiej Brytanii

Wizyta minister Anny Marii Anders w Wielkiej Brytanii

Podczas czterodniowej wizyty w Zjednoczonym Królestwie, sekretarz stanu w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów i pełnomocnik prezesa Rady Ministrów do spraw dialogu międzynarodowego spotkała się z Polonią i przedstawicielstwami brytyjskich władz.

Podczas wizyty w Londynie Minister Anders spotkała się z przewodniczącym grupy parlamentarnej ds. polskich Danielem Kawczyńskim, Baronessą Williams of Trafford oraz minister Sarah Newton MP (Minister for Vulnerability, Safeguarding and Countering Extremism. W czwartek, Minister Anders spotkała się również z przedstawicielami polskich organizacji studenckich w Wielkiej Brytanii w Ambasadzie RP w Londynie.

Podczas piątkowej wizyty w Ilford Park Polish Home w Devon Minister spotkała się z polskimi kombatantami i społecznością polską w Devon, a w sobotę odwiedziła polską szkołę na Wimbledon, gdzie spotkała się z uczniami i kadrą Polskiej Szkoły Przedmiotów Ojczystych im Marii Skłodowskiej-Curie i uczestniczyła w pożegnaniu dyr. Małgorzaty Lasockiej.

 

Źródło: Ambasada RP w Londynie (londyn.msz.gov.pl)
Fot: własność redakcji

1 0 182 05 kwietnia, 2017 News, Polityka, Wydarzenia Kwiecień 5, 2017

Dodaj komentarz

Najnowsze newsy

Reklama

Przelicz waluty

My na Twitterze

Nasi fani na Facebooku

Reklama

My na Pinterest

...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
More Pins »

Wszelkie prawa zastrzeżone. Prawa do powielania, używania i publikacji zawartości strony internetowej http://www.WirtualnaAnglia.pl lub jej części podlegają przepisom ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 04.02.1994 r. ( Dz. U. Nr 24, poz. 83 z późn. zm.). Wszystkie znaki towarowe zostały użyte tylko w celach informacyjnych i należą do ich właścicieli.