Anglia będzie potrzebować 718 tys. opiekunów

Z ostatniej chwili

Reklama

Polecamy

Pogoda

Nasze społeczności

Video

Reklama

Anglia będzie potrzebować 718 tys. opiekunów
Posted by

Anglia będzie potrzebować 718 tys. opiekunów

Anglia: wyniki Centrum Badań nad Długowiecznością

Domy opieki i agencje zapewniające opiekę nad ludźmi niedołężnymi i starszymi w ich domach mogą za 10 lat odczuć spore deficyty pracowników, szczególnie mężczyzn.

Ogłoszone przez brytyjski oddział Centrum Badań nad Długowiecznością i organizację charytatywną Anchois badania wskazują, iż społeczeństwo angielskie szybko się starzeje i jeżeli ta skłonność będzie się stal utrzymywać to już w roku 2025 w samej tylko Anglii zabraknie aż 718 tysięcy pracowników opieki. A szczególnie wyraźne niedobory będą tu zauważalne jeśli chodzi o mężczyzn. Aktualnie ich udział w tym zawodzie to zaledwie 18%.

Jane Ashcroft przedstawicielka organizacji Anchor opowiedziała mediom o popycie na mężczyzn-opiekunów. Dla nich jej firma utworzy w trzy lata 1000 miejsc pracy.

Podmiot ten oferuje pracę zarówno dla opiekunów jak i menedżerów. Pracownikom zapewnia się tu szkolenie i szanse na awans. Dzięki takim praktykom można skutecznie zachęcać do  pozostania w branży opiekuńczej.

Fot: sxc.hu

Polecamy artykuły:

Służba zdrowia na wyspach
Zasiłki i dotacje w Anglii
Prawa i obowiązki instytucji
Anglia dysponuje ofertami pracy dla opiekunek

4 0 993 27 lutego, 2014 News, Praca 27 lutego, 2014

Dodaj komentarz

Najnowsze newsy

Reklama

Przelicz waluty

My na Twitterze

Nasi fani na Facebooku

Reklama

My na Pinterest

...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
More Pins »
obsługa marketingowa NETRAD | agencja marketingowa

Wszelkie prawa zastrzeżone. Prawa do powielania, używania i publikacji zawartości strony internetowej www.WirtualnaAnglia.pl lub jej części podlegają przepisom ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 04.02.1994 r. (Dz. U. Nr 24, poz. 83 z późn. zm.). Wszystkie znaki towarowe zostały użyte tylko w celach informacyjnych i należą do ich właścicieli.